دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت وکالت لایه باز لاکچری با رنگ های سبز و سیاه

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
4.66MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

اهمیت کارت ویزیت بر روی کسب و کار ها

کارت ویزیت یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی مهم برای کسب و کارها است. این کارت یک شناسنامه کوچک و حرفه ای برای کسب و کار شما محسوب می شود و به شما امکان می دهد به راحتی و با ارزان ترین روش ممکن، اطلاعات شخصی و تماس خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

اهمیت کارت ویزیت در کسب و کار به خصوص برای وکیل ها بسیار زیاد است. کارت ویزیت یک راه عالی برای معرفی خود به عنوان یک وکیل حرفه ای و قابل اعتماد است. این کارت همچنین می تواند به شما کمک کند تا در ذهن مخاطبان خود ماندگار شوید و در صورت نیاز به خدمات حقوقی، به شما مراجعه کنند.

کارت ویزیت وکالت لاکچری

کارت ویزیت وکالت لاکچری که در تصویر بالا مشاهده می کنید. برای وکلا طراحی شده است. و از ویژگی های مهم این کارت ویزیت برای شما باید می شود.

کارت ویزیت وکالت لایه باز است

اول از همه مهم ترین ویژگی این کارت ویزیت وکیل پایه یک دادگستری لایه باز بودن آن می باشد. این کارت ویزیت ساده و شیک با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. اندازه  طرح کارت ویزیت وکالت لایه باز ۹ در ۶ سانتی متر میباشد با رزولوشن ۳۰۰ است. فرمت رنگی استفاده شده برای این کارت ویزیت CMYK می باشد. یعنی مناسب برای چاپ است. و در انواع مختلف کارت های لمینت، کتان و… می توانید چاپ کنید.

فونت های استفاده شده در کارت ویزیت وکالت لایه باز

در این کارت ویزیت از فونت های زیبا استفاده شده است علی الخصوص فونت نستعلیق که در کارت ویزیت وکالت این مزیت ها را دارد رسمیت، زیبایی، خوانایی و… علاوه بر مزایای ذکر شده، فونت نستعلیق همچنین می تواند به ایجاد یک احساس لاکچری و مجلل در کارت ویزیت کمک کند. این امر می تواند برای وکلا مفید باشد که می خواهند حرفه خود را به عنوان یک شرکت حقوقی معتبر و با تجربه نشان دهند.

در این کارت ویزیت علاوبر فونت نستعلیق از دیگر فونت های خوانا و زیبا استفاده شده است. از فونت انگلیسی هم برای نام و عنوان شغلی استفاده شده است.

درج اطلاعات ضروری

در این کارت ویزیت تمام نوشته های ضروری برای کارت ویزیت یک وکیل درج شده است. و اندازه فونت ها و جایگذاری فونت ها نسبت به اهمیت آن ها تاثیر زیادی دارد مثلا در کارت ویزیت نام و عنوان شغل بزرگتر از سایر نوشته ها درج شده است.

رنگ کارت ویزیت وکالت ساده

این نمونه طرح لایه باز وکالت  از رنگ های سبز و طلایی استفاده شده است مفاهیم رنگ سبزه تیره در کارت ویزیت وکالت به این معنا است که اعتماد، ثبات، رشد،تعادل، طبیعت ، سلامت می باشد و رنگ طلایی ثروت، شکوه، قدرت، اعتبارلوکس می باشد.تلفیق این دو رنگ این ترکیب رنگ می تواند به وکلا کمک کند تا حرفه خود را به عنوان یک شرکت حقوقی معتبر و با تجربه نشان دهند. همچنین، این ترکیب رنگ می تواند احساس ثروت و قدرت، اعتماد و ثبات را در مخاطب ایجاد کند، که می تواند برای وکلا مفید باشد که می خواهند به مشتریان خود احساس اطمینان و حمایت کنند.

 تصاویر استفاده شده درطرح کارت ویزیت وکالت شیک

کارت ویزیت وکالت لایه باز با استفاده از تصاویر با کیفیت طراحی شده است در این کارت ویزیت از عکس یک مجسمه عدالت و ترازو استفاده شده است این تصاویر با افکت گذاری در این کارت ویزیت درج شده است. تا بهتر با زمینه کارت تطابق داشته باشند و زیبایی دوچندان داشته باشد.

برچسب ها: