دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت وکیل با طراحی زیبا و عکس های متنوع 

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
2.58MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت وکیل

کارت ویزیت وکیل یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قدرتمند است که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت وکلا ایفا کند. کارت ویزیت وکیل دادگستری یک روش عالی برای معرفی خود، کسب‌وکار و خدمات خود به دیگران است. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا شبکه خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید.

کارت ویزیت وکیل اولین چیزی است که یک شخص بالقوه در مورد شما می‌بیند. بنابراین، مهم است که کارت ویزیتی داشته باشید که حرفه‌ای و تاثیرگذار باشد. کارت ویزیت شما باید اطلاعات تماس شما را به‌طور واضح و مختصر ارائه دهد و همچنین باید تصویری از هویت برند شما را ارائه دهد.

ویژگی های کارت ویزیت وکیل

کارت ویزیت دفتر حقوقی که طرح آن را در تصویر بالا مشاهده می کنید از چند ویژگی خاصی برخور دار هست که به طور خلاصه برای شما شرح می دهیم.

حرفه‌ای بودن کارت ویزیت وکیل

 کارت ویزیت وکیل دو رو طراحی شده است و به صورت عمودی می باشد و دارای طراحی و چاپی با کیفیت باشد. این کارت ویزیت در ابعاد ۹ در ۶ طراحی شده است و مناسب چاپ بر روی انواع کارت ویزیت (لمینت،کتان و…) می باشد.

خوانایی کارت ویزیت وکیل

اطلاعات تماس (آدرس و شماره تلفن) و اطلاعات وکیل مانند نام و توضیحات تخصصی آن به طور کامل در این کارت ویزیت درج شده است. این اطلاعات به طور منظم و با اولویت بندی درج شده است. یعنی عنوان و نام وکیل بزرگ تر از شماره تلفن و آدرس می باشد.

بهترین رنگ ها برای کارت ویزیت وکالت کارت ویزیت وکیل

 کارت ویزیت دفتر وکالت با استفاده از رنگ های سبز و طلایی طراحی شده است در این کار ویزیت از المان های گرافیکی به رنگ های سفید نیز استفاده شده است.

استفاده از تصاویر در کارت ویزیت وکیل

کارت ویزیت وکلای دادگستری که در تصویر مشاهده می کنید از تصویر زیادی استفاده شده است. در این کارت ویزیت از عکس های چکس قاضی و مجسمه عدالت استفاده شده است.

استفاده از فونت های خوانا در کارت ویزیت وکیل

کارت ویزیت وکلا با از فونت های خوانا استفاده شود، تا رسمی بودن آن به مخاطب منتقل شود. در این کارت ویزیت این خصیصه رعایت شده است و از فونت های خوانا و رسمی استفاده شده است در این کارت ویزیت نام وکیل با استفاده از فونت نستعلیق نوشته شده است.

لایه باز بودن کارت ویزیت وکیل

کارت ویزیت وکیل با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز آن که با فرمت psd است در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید این کارت ویزیت را به دلخواه ویرایش کنید. و از آن در کار های دیگر تان نیز استفاده کنید. مانند بنر و استفاده در شبکه های اجتماعی.

برچسب ها: