دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت وکیل با طراحی فانتزی و زیبا

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
4.35MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

طراحی کارت ویزیت وکیل

طراحی کارت ویزیت وکیل یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قدرتمند است که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت وکلا ایفا کند. طراحی کارت ویزیت وکیل یک روش عالی برای معرفی خود، کسب‌وکار و خدمات خود به دیگران است. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا شبکه خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید.

طراحی کارت ویزیت وکیل اولین چیزی است که یک شخص بالقوه در مورد شما می‌بیند. بنابراین، مهم است که کارت ویزیتی داشته باشید که حرفه‌ای و تأثیرگذار باشد. کارت ویزیت شما باید اطلاعات تماس شما را به‌طور واضح و مختصر ارائه دهد و همچنین باید تصویری از هویت برند شما را ارائه دهد.

ویژگی های طراحی کارت ویزیت وکیل

کارت ویزیت وکیل با داشتن طرح فانتزی از ویژگی های خاصی بر خوردار هستند در ادامه به برسی برخی از ویژگی های این کارت می پردازیم.

حرفه‌ای بودن طراحی کارت ویزیت مشاور حقوقی

 طراحی کارت ویزیت وکیل باید دارای و چاپی باکیفیت باشد. این کارت ویزیت به صورت دور رو (پشت رو) طراحی شده است در ابعاد ۹ در۶ طراحی شده است و متناسب چاپ بر روی انواع کارت ویزیت (لمینت،کتان و…) می باشد. 

خوانایی طراحی کارت ویزیت مشاوره حقوقی

اطلاعات تماس (آدرس و شماره تلفن) و اطلاعات وکیل مانند نام و توضیحات تخصصی آن به طور کامل در این کارت ویزیت درج شده است. این اطلاعات به طور منظم و با اولویت بندی درج شده است. یعنی عنوان و نام وکیل بزرگ تر از شماره تلفن و آدرس می باشد.

استفاده از رنگ های حرفه ای در طراحی کارت ویزیت موسسه حقوقی

در این کارت ویزیت از رنگ های نارنجی و سفید طراحی شده است. المان ها و تصاویر این کارت ویزیت نیز به رنگ های نارنجی و سرمه ای می باشد.

استفاده از تصاویر در طراحی کارت ویزیت دفتر حقوقی

طراحی کارت ویزیت وکیل به گونه است که از عکس های فانتزی استفاده شده است. عکس مجسمه عدالت، چکش قاضی و کتاب قانون استفاده شده است. این کارت برخلاف دیگر کارت ویزیت های وکالت که طرحی رسمی دارند این کارت ویزیت طرح فانتزی دارد و شما با استفاده از این طرح کارت ویزیت منحصر به فرد می توانید خاص باشید.

استفاده از فونت های خوانا در طراحی کارت ویزیت حقوقی

طراحی کارت ویزیت وکیل به این گونه می باشد که در آن از فونت های زیبا مانند نستعلیق و فونت های رسمی استفاده شده است

لایه باز بودن طراحی کارت ویزیت وکیل

کارت ویزیت وکیل با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز آن که با فرمت psd است در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید این کارت ویزیت را به دلخواه ویرایش کنید. و از آن در کار های دیگر تان نیز استفاده کنید. مانند بنر و استفاده در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: