دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت کبابی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
1.91MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت رستوران کبابی

کارت ویزیت رستوران کبابی که در تصویر مشاهده می کنید به صورت پشت رو طراحی شده است.کارت ویزیت ها یک ابزار برای تبلیغات می باشد. کارت ویزیت ها یک راه ارتباطی بین شما و مشتریان شما ایجاد می کند. کارت ویزیت نسبت به سایر تبلیغات هزینه کمتری دارد ولی تاثیر زیادی دارد. کارت ویزیت در روند کسب و کار شما تاثیر زیادی دارد. یک طراحی خوب می تواند کسب کار شما در ذهن مخاطب جای بگیرد. طرح این کارت ویزیت با ستفاده از تمامی استاندارد های چاپی طراحی شده است و شما می توانید این کارت ویزیت برای کبابی را به راحتی به چاپ بفرستید.

طراحی کارت ویزیت کبابی

طراحی این کارت ویزیت کبابی با استفاده از رنگ های سبز طراحی شده است. در طراحی این کارت ویزیت با استفاده از وکتور ها به رنگ زرد که همخوانی زیادی نسبت به رنگ زمینه دارد استفاده شده است. در این کارت ویزیت کبابی از عکس های جذاب و با کیفیت کباب نیز استفاده شده است. طراحی این کارت ویزیت بروز و جذاب است.

کارت ویزیت لایه باز کبابی

کارت ویزیت رستوران کبابی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. عکس کارت ویزیت کبابی بسیار با کیفیت می باشد. این کارت ویزیت لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد. مدل کارت ویزیت کبابی جوری طراحی شده است که شما در انواع مختلف مشاغل می توانید استفاده کنید. شما با ستفاده از نرم افزار فتوشاپ می توانید طرح و نوشیته های این کارت رو تغییر بدهید.

برچسب ها: