دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت گل فروشی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
3.07MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت گل فروش

کارت ویزیت گل فروش در تصویر مشاهده می کنید به صورت یک کارت ویزیت دو رو است. کارت ویزیت برای مشاغل مانند گل فرشی و گلخانه تاثیر مستقیم به روند روشد کسب کارت دارد. همانطور که می دانید کارت ویزیت یکی از ابزار های تبلیغاتی است که نسبت به تبیلغات فیزیکی دیگر کم هزینه تر است ولی تاثیر گذاری زیادی به کسب و کار شما دارد. نمونه کارت ویزیت گل فروشی از تمام اصول و استاندارد های چاپی در آن رعایت شده است و شما می توانید به راحتی این کارت ویزیت را به چاپ برسانید.

طرح کارت ویزیت گل فروشی

کارت ویزیت خاص گل فروشی که در تصویر مشاهده می کنید از طراحی فانتزی برخوردار است. کارت ویزیت برای گل فروشی از المان های گل و برگ استفاده شده است. وکتور های به کار رفته در این طراحی از کیفیت بالای برخوردار است. و از وکتور کاکتوس در دو رویه کارت استفاده شده است. طراحی این کارت ویزیت بسیار جذاب و مدرن است در نظر داشته باشید که در طراحی کارت ویزیت گل فروشی باید از وکتور و عکس های متنوع استفاده کنید که زیبایی طرح را به نمایش در بیاورد.

کارت ویزیت گل فروشی لایه باز

کارت ویزیت لاکچری گل فروشی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. و برای شما فایل لایه باز این طرح در اختیار تان خواهیم گذاشت. در تنیجه شما با استفاده از این نرم افزار هر تغییر که خواستید روی این کارت انجام دهید. می توانید از وکتور و عکس های این کارت ویزیت گل فرش نیز استفاده کنید.

برچسب ها: