دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر آرایشگاه زنانه

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
18.7MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر سالن زیبایی

بنر سالن زیبایی به در تصویر مشاهده می کنید یک تابلوی سردری مغازه و یا یک تابلوی بیلبورد شهری می باشد. بنر آرایشگاه زنانه جدید است از طراحی بسیار زیبایی برخوردار است در این حیطه مشاغل مانند آرایشگاه ها و لوازم آرایشی فروش ها تبلیغات بسیار مهم است. و تبلیغات محیطی که خیلی بیشتر تاثیر دارد با این بنر آرایشگاه زنانه شیک می توانید مشتریان زیادی به خود جذب کنید در نظر داشته باشید این بنر آرایشگاه زنانه تمامی اصول چاپی در آن رعایت شده است و شما با خیال راحت می توانید این بنر را به چاپ برسانید.

طرح بنر سالن آرایشگاه زنانه

بنر سالن زیبایی زنانه از طرح مدرن و زیبا برخوردار است در طراحی این بنر آرایشگاه زنانه از زمینه با رنگ های روشن استفاده شده است و از رنگ های سفید و صورتی بیشتر استفاده شده است. و از وکتور های لوازم آرایشی با کیفیت و دوربروی شده استفاده شده است. طرح فانتزی بنر آرایشگاه زنانه که باعث زیبایی و متفاوت بودن این طرح نسبت به طرح های دیگر می شود.

بنر سالن آرایشی لایه باز

بنر سالن آرایشی لایه باز با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. در طراحی این بنر از انواع وکتور و عکس های با کیفیت استفاده شده است و این طرح بنر لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد که شما می توانید از عکس و وکتور های این طرح در کار های خود استفاده کنید یا حتی می توانید از این بنر را شخصی سازی کنید. از این بنر متن آرایشگاه زنانه نیز استفاده کنید.

برچسب ها: