دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

بنر تبلیغاتی باشگاه والیبال

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
85*230 ابعاد
PSD نوع فایل
15.9MB حجم فایل
72 رزولوشن
1 تعداد فایل

بنر والیبال

بنر والیبال که در تصویر مشاهده می کنید یک بنر تبلیغات محیطی می باشد.تبلیغات های محیطی از گذشته تا به امروز نقش اطلاع رسانی و تبلیغات را بر عهده داشتند. مردم اعتماد بیشتر به تبلیغات محیطی می کنند. باشگاه های ورزشی باید در تبلیغات محیطی قوی ظاهر شوند. تبلیغات محیطی بهترین راه برای دیده شدن باشگاه و یا خدمات ورزشی شما می باشد. بنر تبلیغاتی والیبال از تمامی اصول چاپی و طراحی در آن استفاده شده است و شما به راحتی می توانید این بنر را با چاپ برسانید.

طرح بنر کلاس والیبال

بنر آموزش والیبال با استفاده از رنگ های آبی و زرد خردلی استفاده شده است. طراحی این نبر به این صورت است که شما از این بنر برای بنر مسابقات والیبال استفاده کنید. در طراحی این بنر از انواع وکتور و عکس های باکیفیت والیبالیست ها معروف کشورمان استفاده کرده ایم. در طراحی این بنر از وکتور تور والیبال و عکس توپ والیبال نیز استفاده کرده ایم.

بنر لایه باز والیبال

این بنر والیبال که در تصویر روبرو مشاهده می کنید با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز این بنر در اختیار شما قرار می گیرد تا شما به راحتی هر تغییر که دوست دارید با استفاده از این برنامه روی این بنر اعمال کنید. در این بنر تصاویر دوربری شده نیز وجود دارد که شما می توانید از آن های در کارهای دیگرتان نیز استفاده کنید.

برچسب ها: