دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت آجیل و خشکبار

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
12.5MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت فروشگاه آجیل و خشکبار

کارت ویزیت فروشگاه آجیل و خشکبار که در تصویر مشاهده می کنید یک کارت ویزیت دو رو می باشد. کارت ویزیت ها یکی از ابزار های قدرتمند تبلیغاتی می باشد. کارت ویزیت یک ابزار برای معرفی شما به مخاطب است. با کارت ویزیت شما می توانید در ذهن مخاطب جای برای خود بازکنید. کارت ویزیت یک راه ارتباطی بین شما و مخاطباتبان باز می کند. هزینه کارت ویزیت نسبت به سایر تبلیغات ارزان است ولی در عین حال کارای زیادی دارد و در روند رشد کسب و کار تاثیر مثبت می گذارد. یک کارت ویزیت خوب برای هر کسب و کاری اهمیت دارد. نمونه کارت ویزیت آجیل و خشکبار که در تصویر مشاهده می کنید با استفاده از تمامی استاندارد های چاپی طراحی شده است و شما با خیال راحت می توانید این طرح را به چاپ برسانید.

طرح کارت ویزیت آجیل وخشکبار

کارت ویزیت آجیل و خشکبار با استفاده از جدیدترین متدهای گرافیک روز دنیا طراحی شده است. در طراحی این کارت ویزیت از عکس های زیادی استفاده شده است. تمامی عکس های استفاده شده در این کارت ویزیت آجیل و خشکبار از کیفیت بالای برخوردار است. عکس های مانند پسته، گردو، بادام و… که زیبایی خاصی به کارت ویزیت بخشید است. تم رنگی این کارت ویزیت قرمز می باشد.

کارت ویزیت لایه باز آجیل و خشکبار

کارت ویزیت آجیل و خشکبار با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. در طراحی این کارت ویزیت از عکس های مختلف زیادی استفاده شده است. فایل کارت ویزیت آجیل و خشکبار به صورت لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد و شما هر تغییر که دوست داشته باشید می توانید روی این کارت انجام دهید شما با استفاده از این نرم افزار می توانید عکس های این کارت ویزیت را تغییر دهید و یا حتی می توانید در کارهای گرافیکی دیگرتان نیز استفاده کنید.

برچسب ها: