دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت آینه دکوراتیو

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
128MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت آینه دکوراتیو

کارت ویزیت آینه دکوراتیو که در تصویر مشاهده می کنید یک کارت ویزیت دو رو می باشد. کارت ویزیت یک از ابزار های تبلیغاتی محسوب می شود. کارت ویزیت ها راه ارتباط شما را با مخاطب هموار می کند. کارت ویزیت ها حویت شغلی شما را به مخاطب بیان می کند. مشاغل مانند صنایع شیشه ای و آینه کاری باید در انتخاب طرح و جنس کارت دقت لازم رو داشته باشند. درست است که کارت ویزیت نسبت به سایر تبلیغات هزینه کمتری دارد ولی در عوض تاثیر گذاری زیادی دارد. در این کارت ویزیت آینه دکوراتیو از تمام اصول چاپی و استاندارد چاپی در آن رعایت شده است.

طرح کارت ویزیت آینه دکوراتیو

کارت ویزیت آینه دکوراتیو از طرح ساده ولی زیبایی برخوردار است در این طراحی از زمینه سفید با وکتور مثلث های سفید استفاده شده است. در سمت راست طرح کارت ویزیت آینه دکوراتیو از عکس های با کیفیت آینه کاری استفاده شده است رنگ نوشته های این طرح نیز مطابق با زمینه کارت ویزیت می باشد. در دو سوی کارت سعی بر آن شده که تمامی طرح ها مطابق و همخوانی داشته باشند.

کارت ویزیت لایه باز آینه دکوراتیو

کارت ویزیت آینه دکوراتیو با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. کارت ویزیت آینه دکوراتیو لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد در طراحی آن از انواع وکتور و عکس های گوناگون استفاده شده است. و شما با استفاده از این نرم افزار هر تغییر که خواستید می توانید روی این کارت انجام دهید از وکتور و عکس های این طرح می توانید در طرح های دیگر استفاده کنید

برچسب ها: