دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت دفتر وکالت طرح ساده و شیک

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
1MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت دفتر وکالت

کارت ویزیت دفتر وکالت یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قدرتمند است که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت وکلا ایفا کند. کارت ویزیت دفتر وکالت یک روش عالی برای معرفی خود، کسب‌وکار و خدمات خود به دیگران است. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا شبکه خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید.

کارت ویزیت دفتر وکالت اولین چیزی است که یک شخص بالقوه در مورد شما می‌بیند. بنابراین، مهم است که کارت ویزیتی داشته باشید که حرفه‌ای و تأثیرگذار باشد. کارت ویزیت شما باید اطلاعات تماس شما را به‌طور واضح و مختصر ارائه دهد و همچنین باید تصویری از هویت برند شما را ارائه دهد.

ویژگی های کارت ویزیت کارشناس رسمی دادگستری

کارت ویزیت کارشناس رسمی که در تصویر مشاهده می کنید. دارای چند ویژگی بارز است. ویژگی های این کارت ویزیت در ادامه برای شما بیان می شود.

حرفه‌ای بودن کارت ویزیت کارشناس دادگستری

 کارت ویزیت وکالت به صورت دو رو (پشت رو) طراحی شده است این کارت ویزیت به صورت افقی می باشد. این کارت ویزیت در ابعاد ۹ در۶ طراحی شده است و متناسب چاپ بر روی انواع کارت ویزیت (لمینت،کتان و…) می باشد. 

خوانایی کارت ویزیت وکیل

اطلاعات تماس (آدرس و شماره تلفن) و اطلاعات وکیل مانند نام و توضیحات تخصصی آن به طور کامل در این کارت ویزیت درج شده است. این اطلاعات به طور منظم و با اولویت بندی درج شده است. یعنی عنوان و نام وکیل بزرگ تر از شماره تلفن و آدرس می باشد.

استفاده از رنگ های حرفه ای در کارت ویزیت دفتر وکالت

کارت ویزیت وکیل دادگستری با استفاده از رنگ های تیره طراحی شده است در طراحی این کارت ویزیت از المان های به رنگ های سفید و قهوه ای استفاده شده است.

استفاده از تصاویر در کارت ویزیت دفتر وکالت

کارت ویزیت دفتر وکالت با طراحی خاصی که دارد زیاد به عکس نیاز ندارد. در این کارت ویزیت از انواع المان های گرافیکی و لوگوی کانون مرکز وکلا استفاده شده است. وکتور های گل یک طرف کارت را پشانده است.

استفاده از فونت های خوانا در کارت ویزیت وکلا

کارت ویزیت وکلای دادگستری با استفاده از فونت های رسمی و خوانا طراحی شده است. برای زیبایی بیشتر طرح از فونت نستعلیق برای نام وکیل استفاده شده است.

لایه باز بودن کارت ویزیت دفتر حقوقی

کارت ویزیت با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز آن که با فرمت psd است در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید این کارت ویزیت را به دلخواه ویرایش کنید. و از آن در کار های دیگر تان نیز استفاده کنید. مانند بنر و استفاده در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: