دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت مبلمان فروشی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
6.12MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت مبلمان

کارت ویزیت مبلمان که در تصویر مشاهده می کنید. یک کارت ویزیت پشت رو (دو رو) می باشد. کارت ویزیت ها یکی از ابزار های قدرتمند برای تبلیغات محسوب می شود. یکی از بهترین راه های کسب و کار تون برای مخاطب استفاده از کارت ویزیت است. با کارت ویزیت هر طوری که درست می دانید کسب و کار تان را به مشتریتان معرفی کنید. کارت ویزیت های یک راه ارتباطی بین شما و مخاطبین شما باز می کند. یک طرح خوب کارت ویزیت می تواند در روند رشد کسب و کارتان تاثیر مثبت بگذارد. کارت ویزیت مبل سازی که در تصویر مشاهده می کنید با استفاده از تمامی اصول چاپی روز دنیا طراحی شده است. و شما با خیال راحت می توانید این کارت ویزیت را به چاپ برسانید.

طرح کارت ویزیت مبلمان فروشی

کارت ویزیت مبل فروشی با استفاده از جدید ترین متد های گرافیکی روز دنیا طراحی شده است. این کارت ویزیت با استفاده از المان های با کیفیت طراحی شده است. در طراحی این کارت ویزیت مبلمان از تصاویر و عکس های گوناگون زیادی استفاده شده است. در این کارت ویزیت از عکس های با کیفیت مبلمان در هر دو رویه کارت استفاده شده است. تم این کارت ویزیت مبلمان با استفاده از رنگ های سفید، نارنجی، قرمز طراحی شده است.

کارت ویزیت مبلمان لایه باز

کارت ویزیت مبل لایه باز با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل این کارت ویزیت مبلمان لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از نرم افزار نامبرده بالا می توانید این طرح را ویرایش کنید. و هر تغییر که دوست داشته باشید توانید روی این طرح انجام درهید

برچسب ها: