دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت مبل سازی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
4.98MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت مبلمان

کارت ویزیت مبلمان که در تصویر مشاهده می کنید یک کارت ویزیت دو رو می باشد. کارت ویزیت ها یکی از ابزار های مهم تبلیغاتی می باشد. کارت ویزیت یک راه صحیح برای معرفی مشاغل شما به مخاطب می باشد. کارت ویزیت ها یک راه ارتباطی بین شما و مخاطبین شما باز می کند. کارت ویزیت ها نسبت به سایر تبلیغات از هزینه کمتری برخوردار هستند.یک کارت ویزیت خوب می تواند روند رشد کسب و کارتان تاثیر مثبت بگذارد. کارت ویزیت مبلمان فروشی که در تصویر روبرو مشاهده می کنید با استفاده از تمامی رعایت تمامی اصول چاپی طراحی شده است. شما این کارت ویزیت را با خیال راحت می توانید به چاپ برسانید.

طرح کارت ویزیت مبلمان کلاسیک

کارت ویزیت مبل فروشی که در تصویر مشاهده می کنید با استفاده از جدید ترین متد های گرافیکی دنیا طراحی شده است. این کارت ویزیت مبلمان با استفاده از رنگ های مشکی و طلایی طراحی شده است. و در این طراحی از المان های زیادی استفاده شده از جمله وکتور و تصاویر مبل استفاده شده است. تصاویر مبلمان استفاده شده در این کارت ویزیت هم از لحاظ رنگ و هم از لحاظ کیفیت با همخوانی با زیاد با طرح کارت ویزیت دارد. وکتور های طرح موج که به رنگ طلایی استفاده شده است.

کارت ویزیت مبلمان لایه باز

کارت ویزیت مبل لایه باز با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل این کارت ویزیت با لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد تا شما با استفاده از نرم افزار فتوشاپ هر تغییر که دوست داشته باشید می توانید روی این کارت ویزیت انجام دهید.

برچسب ها: