دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت مبل فروشی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
4.26MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت مبلمان فروشی

کارت ویزیت مبلمان فروشی که درتصویر مشاهده می کنید یک کارت ویزیت دو رو می باشد. کارت ویزیت ها یکی از ابزار های قدرتمند تبلیغاتی می باشد. کارت ویزیت های یک راه ارتباطی میان شما و مخاطبین شما می باشد. کارت ویزیت یک راه سریع و صحیح برای معرفی کسب و کار شما می باشد. یک کارت ویزیت خوب می تواند در روند رشد کسب و کار شما تاثیر مثبت بگذارد. این کارت ویزیت مبلمان که در تصویر مشاهده می کنید با استفاده از تمامی اصول و استاندارد های چاپی طراحی شده است و شما با خیال راحت می توانید این کارت را به چاپ برسانید.

طرح کارت ویزیت مبل سازی

کارت ویزیت مبل سازی با استفاده از جدید ترین متد های گرافیکی روز دنیا طراحی شده است. در طراحی این کارت ویزیت از المان های مختلف از جمله تصاویر و وکتور استفاده شده است. تصاویر استفاده شده در این کارت ویزیت مبلمان عکس مبل هست که از کیفیت بالایی برخوردارند. وکتور های استفاده شده تم رنگی این کارت ویزیت را مشخص می کنند. تم رنگی این کارت ویزیت فیروزه ای نارنجی و سفید می باشد. متن های این طرح هم مطابق زمینه طرح استفاده شده است.

کارت ویزیت مبلمان لایه باز

کارت ویزیت مبل لایه باز با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل این کارت ویزیت لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد تا شما با استفاده از این نرم افزار هر تغییر که خواستید روی این کارت ویزیت انجام دهید.

برچسب ها: