دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت وکلا با طرحی لاکچری و فانتزی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
1MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت وکلا

کارت ویزیت وکلا یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قدرتمند است که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت وکلا ایفا کند. کارت ویزیت وکلا یک روش عالی برای معرفی خود، کسب‌وکار و خدمات خود به دیگران است. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا شبکه خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید.

کارت ویزیت وکلا اولین چیزی است که یک شخص بالقوه در مورد شما می‌بیند. بنابراین، مهم است که کارت ویزیتی داشته باشید که حرفه‌ای و تأثیرگذار باشد. کارت ویزیت شما باید اطلاعات تماس شما را به‌طور واضح و مختصر ارائه دهد و همچنین باید تصویری از هویت برند شما را ارائه دهد.

ویژگی های کارت ویزیت وکالت

کارت ویزیت وکالت با استفاده از طرحی جذاب و بروز استفاده شده است. ویژگی های این کارت ویزیت برای شما شرح می دهیم.

حرفه‌ای بودن کارت ویزیت وکیل

 کارت ویزیت وکیل دادگستری پشت رو طراحی شده است. این کارت ویزیت در ابعاد ۹ در۶ طراحی شده است و متناسب چاپ بر روی انواع کارت ویزیت (لمینت،کتان و…) می باشد. 

خوانایی کارت ویزیت وکیل پایه یک دادگستری

اطلاعات تماس (آدرس و شماره تلفن) و اطلاعات وکیل مانند نام و توضیحات تخصصی آن به طور کامل در این کارت ویزیت درج شده است. این اطلاعات به طور منظم و با اولویت بندی درج شده است. یعنی عنوان و نام وکیل بزرگ تر از شماره تلفن و آدرس می باشد.

استفاده از رنگ های جذاب لاکچری در کارت ویزیت دفتر وکالت

 کارت ویزیت وکلا با استفاده از رنگ های روشن طراحی شده است. در این کارت ویزیت از رنگ سفید برای زمینه و استفاده شده است. در این کارت ویزیت از المان های گرافیکی به رنگ های سبز و زرد استفاده شده است.

استفاده از تصاویر در کارت ویزیت وکلا دادگستری

در این کارت ویزیت وکلا دادگستری از المان های گرافیکی زیبا استفاده شده است. در این کارت ویزیت به خاطر داشتن طرح ساده نیاز به عکس ندارد. در این کارت ویزیت برای اعتماد سازی بیشتر از لوگوی مرکز وکلا استفاده شده است.

استفاده از فونت های خوانا در کارت ویزیت وکلا

فونت های استفاده شده در این کارت ویزیت دفتر حقوقی از فونت های ساده و رسمی استفاده شده است. فوت های استفاده شده از خوانایی بالای برخوردار است.

کارت ویزیت موسسه حقوقی لایه باز

کارت ویزیت مشاور حقوقی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز آن که با فرمت psd است در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید این کارت ویزیت را به دلخواه ویرایش کنید. و از آن در کار های دیگر تان نیز استفاده کنید. مانند بنر و استفاده در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: