دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت وکیل دادگستری طرحی ساده و شیک

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
1MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت وکیل دادگستری

کارت ویزیت وکیل دادگستری یک ابزار تبلیغاتی و بازاریابی قدرتمند است که می‌تواند نقش مهمی در موفقیت وکلا ایفا کند. کارت ویزیت وکیل دادگستری یک روش عالی برای معرفی خود، کسب‌وکار و خدمات خود به دیگران است. همچنین می‌تواند به شما کمک کند تا شبکه خود را گسترش داده و مشتریان جدیدی جذب کنید.

کارت ویزیت وکیل پایه یک دادگستری اولین چیزی است که یک شخص بالقوه در مورد شما می‌بیند. بنابراین، مهم است که کارت ویزیتی داشته باشید که حرفه‌ای و تأثیرگذار باشد. کارت ویزیت شما باید اطلاعات تماس شما را به‌طور واضح و مختصر ارائه دهد و همچنین باید تصویری از هویت برند شما را ارائه دهد.

ویژگی های کارت ویزیت وکیل دادگستری

کارت ویزیت وکالت با طرحی ساده و شیک از چند ویژگی منحصر به فرد برخوردار است که در ادامه برای شما بیان می شود

حرفه‌ای بودن کارت ویزیت وکیل

 کارت ویزیت دفتر وکالت به صورت پشت رو(دو رو) طراحی شده است. این کارت ویزیت افقی می باشد باکیفیت باشد. این کارت ویزیت در ابعاد ۹ در۶ طراحی شده است و متناسب چاپ بر روی انواع کارت ویزیت (لمینت،کتان و…) می باشد. 

خوانایی کارت ویزیت وکلا

اطلاعات تماس (آدرس و شماره تلفن) و اطلاعات وکیل مانند نام و توضیحات تخصصی آن به طور کامل در این کارت ویزیت درج شده است. این اطلاعات به طور منظم و با اولویت بندی درج شده است. یعنی عنوان و نام وکیل بزرگ تر از شماره تلفن و آدرس می باشد.

استفاده از رنگ های ساده و شیک در کارت ویزیت وکلای دادگستری

 کارت ویزیت دفتر حقوقی با استفاده رنگ سرمه ای استفاده شده است. در این کارت ویزیت از المان مستطیل به رنگ طلایی استفاده شده است.

استفاده از تصاویر در کارت ویزیت موسسه حقوقی

کارت ویزیت مشاور حقوقی به خاطر داشتن طرح ساده و شیک نیاز مبرم برای داشتن عکس ندارد. در این کارت ویزیت از لوگوی مرکز وکلا استفاده شده است.

استفاده از فونت های خوانا در کارت ویزیت مشاوره حقوقی

کارت ویزیت کار آموز وکالت با استفاده از فونت های زیبا و خوانا طراحی شده است. در این کارت ویزیت از فونت نستعلیق برای نام وکیل و از فونت های رسمی برای دیگر متن های استفاده شده است.

لایه باز بودن کارت ویزیت وکیل دادگستری

کارت ویزیت وکیل با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل لایه باز آن که با فرمت psd است در اختیار شما قرار می گیرد. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید این کارت ویزیت را به دلخواه ویرایش کنید. و از آن در کار های دیگر تان نیز استفاده کنید. مانند بنر و استفاده در شبکه های اجتماعی

برچسب ها: