دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت پرده سرا

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
3.64MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

کارت ویزیت گالری پرده

کارت ویزیت گالری پرده که در تصویر روبرو مشاهده می کنید یک کارت ویزیت دو رو می باشد.کارت ویزیت یک محصول منحصر به فرد است. کارت ویزیت ها یک ابزار قدرتمند تبلیغاتی می باشد. خصوصیات کارت ویزیت ها این است یک راه ارتباطی و معرفی مشاغل شما به مخاطب است. کارت ویزیت ها نسبت به سایر تبلیغات هزینه کمتری دارد. مشاغل مانند پرده سرا باید در انتخاب جنس و طرح کارت ویزیت خود دقت کافی را داشته باشند. این کارت ویزیت پرده فروشی که در تصویر مشاهده می کنید در طراحی آن تمام اصول چاپی در آن رعایت شده است.

طرح کارت ویزیت پرده فروشی

کارت ویزیت پرده فروشی از یک طرح ساده برخورد دار است اما با این حال زیبای خواص خود را دارد. در رویه کارت ویزیت تم استفاده شده قرمز و سفید می باشد در بالای کارت از وکتور طرح موج به رنگ قرمز و خاکستری استفاده شده است. در پایین طرح نوشته های کارت ویزیت مطابق تم رنگی می باشد. در رویه پشت کارت ویزیت گالری پرده از یک عکس با کیفیت پرده استفاده شده است. و در دو طرف کارت از وکتور های مستطیل قرمز بهرمند شده است.

کارت ویزیت لایه باز پرده سرا

کارت ویزیت پرده سرا با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل این کارت ویزیت به صورت لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد شما با استفاده از این نرم افزار هر تغییر که دوست داشته باشید می توانید روی این کارت انجام دهید. از وکتور و عکس های این کارت می توانید در طرح های دیگر استفاده کنید.

برچسب ها: