دورناگراف
دسته بندی ها
سبد خرید خالیست

کارت ویزیت کفش فروشی

مشخصات محصول
ایرانیمحصول
اورجینالضمانت کیفیت
CMYK مد رنگی
9*6 ابعاد
PSD نوع فایل
3.64MB حجم فایل
300 رزولوشن
2 تعداد فایل

نمونه کارت ویزیت کفش فروشی

نمونه کارت ویزیت کفش فروشی که در تصویر مشاهده می کنید یک طرح کارت ویزیت گالری کفش می باشد. که به صورت دو رو طراحی شده است. همانطور که می دانید کارت ویزیت یکی از ابزار های قدرتمند تبلیغاتی می باشد. برخلاف باور عموم کارت ویزیت ها تاثیر زیاد بر روند رشد کسب و کارتان می گذارد. کارت ویزیت ها نسبت به سایر تبلیغات هزینه کمتری دارد. و بهترین راه ارتباطی شما و مخاطبانتان می باشد. مشاغل هستند که باید در انتخاب جنس و طرح کارت ویزیت حساس باشند کارت ویزیت کیف و کفش فروشی یک طرح زیبا و ایده آل برای چاپ می باشد که در آن تمامی اصول چاپی رعایت شده است. و با خیال راحت می تواید این طرح را به چاپ برسانید.

طرح کارت ویزیت کفش فروشی

طرح کارت ویزیت کفش فروشی با استفاده از تم پر طرفدار مشکی و طلایی استفاده شده است. در طراحی زیبا و بروز بودن مد نظر بوده شما در نگاه اول پی خواهید برد که این کارت ویزیت از یک طرح جذاب برخوردار المان های استفاده شده در کارت ویزیت برای کفش فروشی از کیفیت بالای برخوردار است در طرح رویه کارت از یک کادر به رنگ طلایی استفاده شده یک اسم مغاز و عنوان مشاغل در داخل آن درج شده است و در وکتور های طرح موج طلایی نیز استفاده شده است در پشت کارت از طرح ساده استفاده شده است. نوشته های تکمیل در آنجا درج شده.

طرح لایه باز کارت ویزیت کفش فروشی

کارت ویزیت کفش فروشی با استفاده از نرم افزار فتوشاپ طراحی شده است. فایل طراحی لایه باز در اختیار شما قرار می گیرد. و شما با استفاده از این نرم افزار هر تغییر که خواستید روی این طرح لایه باز کارت ویزیت کفش فروشی می توانید انجام دهید. در نظر داشته باشید که در طراحی این کارت ویزیت از وکتور های گوناگون زیادی استفاده شده است که حتی می توانید به تنهای از آنها استفاده کنید.

برچسب ها: